Bodrum Ekonomik Vip Transfer ''Tam Vaktinde'' sizleri Milas Havaalanın da karşılıyoruz.
Uçağınızın kalkış saatine gore Bodrum havalimanına varışınızı organize ediyoruz. Ya da Bodrum havalimanından çıktığınız anda en konforlu seyahat için sizi bekliyor olacağız…
Konfor
Mercedes Vito, Volkswagen Caravella, Mercedes Sprınter, Kafileler için Mercedes Otobüslerden,  oluşan filomuzla en konforlu ve güvenilir şekilde hizmet veriyoruz.
Ekonomik 

Güvenli, Ekonomik, Konforlu ve Kaliteli Transfer
 
Bodrum, Dalaman ve İzmir Havalimanları'ndan dilediğiniz noktaya; dilediğiniz noktadan havalimanlarına transfer hizmetimiz vardır. Ayrıca cruise yolcuları için,  Bodrum Cruise Limanlarından transfer hizmetimiz de mevcuttur.
 
İsteğiniz doğurultusunda havalimanına gelecek misafirlerimiz tecrübeli ekibimiz tarafından karşılanır.
 
İç hat uçuşları için 1 saat, uluslararası uçuşlar için 2 saat önceden havalimanında olmanızın tavsiye edildiğini lütfen unutmayınız. Otelden ayrılmadan önce en iyi zamanlama hakkında öneri almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.
 
Yorucu bir uçak yolculuğundan sonra ya da uçuşunuza yetişme acelesi içinde, en yüksek kalitedeki hizmetimizle, son model konforlu araçlar içinde, siz gazetenizi okuyup istediğiniz tür müziği dinlerken, gideceğiniz güzergahı önceden analiz etmiş olan ekibimiz, mümkün olan en kısa sürede yolculuğunuzu güven içinde tamamlamanızı sağlayacaktır.


6 Yolcu (Maksimum)
6 Bagaj (Maksimum)
4 Kapılı
Dizel Yakıt
Manuel Vites
90 (Asgari)